Ned Haber / Spor / Beşiktaş transfer haberi: Genoa, Adem Ljajic'in peşinde..işte detaylar

Beşiktaş transfer haberi: Genoa, Adem Ljajic'in peşinde..işte detaylar

İtalya Serie A’da güç günler geçiren Genoa, hücum hattına takviye gerçekleştirmek istiyorken gözünü Türkiye’ye çevirdi. İtalyan ekibinin Beşiktaş ‘ta kadro dışı var olan Adem Ljajic’i kadrosuna katmak istediği belirtildi. 

Diretta Goal’un haberine göre Genoa, dahada evvelki İtalya kariyerini göz önünde bulundurarak Ljajic’i kadrosuna katmak istiyor. Sezon nihayetinde sözleşmesi bitecek Sırp oyuncunun dönem arasında tasima edilmesi planlanıyor. Nitekim Beşiktaş Asbaşkanı buyruğa Kocadağ da geçtiğimiz günlerde Ljajic ve N’Sakala amaciyla yaptığı açıklamada, “Zaran oyuncularla yollarımızı ayırmak yerine mücadelemizi yapıyoruz. İnşallah bu dönem arasında talipler çıkarsa Beşiktaş’ın şartlarına uyan tek noktada yolları ayırmak istiyoruz” ifadelerini kullanmıştı. 

2010’da Partizan’dan Fiorentina’ya tasima olarak İtalya’ya gelen Ljajic; Fiorentina sonrasında da İtalya’da Roma, Inter ve Torino formaları giymişti. 2018’de kiralık olarak Beşiktaş’a gelen Sırp oyuncunun bonservisi de 2019’un yaz aylarında alınmıştı. 

Kontrol Edin

Euroleague finalinde Frutti Extra..işte detaylar

Sezonun başantrenörü seçilen Bursaspor Başantrenörü Dusan Alimpijevic ve Darko Peri, Euroleague finalini birlikte takip etti.