Ned Haber / Kültür - Sanat / Bergen filminden rekor..işte detaylar

Bergen filminden rekor..işte detaylar

Yönetmen Ezel Akay, tertemiz filmi ‘Osman Sekiz’i 18 Mart Cuma bugünü seyirciyle buluşturacaktı. ama ‘Bergen’in gördüğü yoğun alaka üstüne filminin vizyon tarihini tek Nisan’a erteledi.

Akay, bu kararını Twitter hesabından şu sözlerle duyurdu: “CGV Mars aradı, Ordulu tek salonun talebi: ‘Osman Sekiz tek hafta ertelense de biz 6 salonda Bergen oynatsak!’ Ve tek Nisan’a erteledik Osman Sekiz’i. Bergen 6-7 milyona koşuyor. Salon kazansın, ardindan da biz. 2022 sinema yılıdır.”

Geçen hafta gösterime girmesi beklenen ‘Allah Yazdıysa Bozsun’ ve ‘Dijital Esaret’ filmlerinin de gösterimlerinin ertelendiği duyurulmuştu.

120 MİLYON Lira GİŞE HASILATI

Box Office Türkiye’den derlenen bilgilere göre, Bergen üçüncü hafta nihayetinde dört milyon 94 bin 43 seyirciye ulaştı. Bergen, ‘Recep İvedik’ serisinin üç ve 6’ncı filmlerini, ‘G.O.R.A.’, ve ‘A.R.O.G.’, ‘Eyvah Eyvah’ benzeri iddialı yapımları arkada bıraktı.

Türkiye’de bütün zamanların en çok izlenen türk mali filmi ise 7.5 milyon seyirciyle ‘Recep İvedik 5’.

Bu arada dört Mart’ta gösterime giren film, şimdiye dek 120 milyon 218 bin Lira gişe hasılatı elde etti.

Şahan Gökbakar: Geliyor gelmekte olan... İlginizi Çekebilir Şahan Gökbakar: Geliyor gelmekte olan… Bergen, Kozan'da gösterime girmeyecek İlginizi Çekebilir Bergen, Kozan’da gösterime girmeyecek

Kontrol Edin

Kadın şarkıcı istemeyenlere inat sahneye çıktı..işte detaylar

Batman Petrolspor’un şampiyonluk kutlamalarında sahneye çıkmaması için baskıya uğrayan Hande Yener geri adım atmadı. 49 yaşındaki popçu, dün 50 bine yakın kişinin karşısında şarkılarını söyledi.