Ned Haber / Güncel / BBP seçime kendi isim ve amblemi ile katılacak..işte detaylar

BBP seçime kendi isim ve amblemi ile katılacak..işte detaylar

BBP genel reis Yardımcısı Uğur Bulut, genel ortada düzen heyeti Üyesi Ercan Altunkaya, Adıyaman İl Başkanı Nihat Komşu, Adıyaman Alperen Ocakları İl Başkanı Kürşat Sarı, ortada İlçe Başkanı Ömer Yerboğa, kaza başkanlarının katılımı kent divan heyeti toplantısı gerçekleştirildi.

KENDİ AMLEMİYLE KATILACAKLAR

Toplantıda Örgüt çalışmaları ile alakalı bilgi alışverişinde bulunuldu. hatri sayilir büyüklükte Birlik Partisi genel reis Yardımcısı Uğur Bulut, 2023 seçimlerine partimizin Cumhur İttifakında kendisinin ad ve amblemi ile katılacağını dile getirdi.

“ŞEREF DUYUYORUZ”

Yeni seçenek sistemi ile alakalı konuşan Bulut, “Ülkemiz güç tek dönemden geçiyor, tabiri caizse küresel emperyalist güçler ülkemizi tek mengeneye elbet tutmaya çalışıyor. Bu minvalde Türk milletinin ve devletimizin birliğine, beraberliğine hizmet eden siyasi organizasyonlarda birlikte olmaktan onur duyuyoruz. Bu manada Türk milletine birlik ve beraberlik içinde hizmet etmekte bana göre dünyanın en hatri sayilir büyüklükte ibadetlerinden biri olsa gerek. Zira çeşitli İslam coğrafyalarına baktığımız vakit kan ve gözyaşı var. Türk milletinin Türk devletinin Türk askerinin beklenen tek millet olduğunu görüyoruz. ahenk gösteren ücret krizin bütün yeryüzünde olduğu benzeri Türkiye’yi de etkiledi” diye konuştu. İHA

Kontrol Edin

Altındağ olaylarına neden olan cinayet davasında savcı mütalaasını açıkladı..işte detaylar

Ankara'nın Altındağ ilçesinde, Emirhan Yalçın'ın (18) öldürülmesi, Ali Yasin Ülger'in (18), yaralanmasıyla ilgili görülen davada mütalaasını açıklayan savcı, Suriyeli sanık Yahya Al Abdo'nun (20), ağırlaştırılmış müebbet ile 25 yıl 11 aya kadar, suça sürüklenen çocuk A.M.A'nın da 26 yıla kadar hapis cezasına çarptırılmasını talep etti.