Ned Haber / Spor / BB Erzurumspor Akademisi’nden büyük başarı..işte detaylar

BB Erzurumspor Akademisi’nden büyük başarı..işte detaylar

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı ve B.B. Erzurumspor Onursal Başkanı Mehmet Sekmen’in “Artık futbolda altyapıya da hatri sayilir büyüklükte önem veriyoruz. ulusal takımlara Erzurum’dan oyuncu yetiştireceğiz” açıklamasından ardindan tesisleşme ve organizasyon mananında yapılan çalışmalar meyvelerini vermeye başladı.

B.B. Futbol Akademisi’nde takim formasi giyen Yusuf Tuncer U15 ulusal Takımı’na seçilirken, U19 takımı oyuncularından cenup Yılmaz, Alperen Karaca ve Mustafa Gürkan Varlık ise Futsal A ulusal Takımı aday kadrosuna çağrı edildiler. Akademi yetkilileri futbol akademi çalışmalarının uzunca soluklu olduğunu ve sabır istediğini belirtirken, hedeflerinin dahada çok oyuncuyu ulusal Takımlara ve B.B. Erzurumspor A Takımı’na saglamak olduğunu belirttiler.

ERZURUM (İHA)

  • milli takım

Kontrol Edin

Şampiyonluk kramponların biri fanusta diğeri satışta..işte detaylar

Trabzonspor’un Süper Lig şampiyonluğunu ilan ettiği maçta sahaya akın eden binlerce bordo mavili taraftarlardan Cihan Horoz, omzuna alarak şampiyonluk sevinci yaşadığı savunma oyuncusu Vitor Hugo’nun sağ ayağından kramponun tekini aldı.