Ned Haber / Spor / Barcelona başkanı Joan Laporta'dan Haaland açıklaması..işte detaylar

Barcelona başkanı Joan Laporta'dan Haaland açıklaması..işte detaylar

Ara tasima döneminde kadrosunu Ferran Torres, Adama Traore ve Pierre-Emerick Aubameyang ile güçlendiren Barcelona’da reis Joan Laporta, Katalan ekibinin, Borussia Dortmund forması giyen Norveçli golcü Erling Haaland ile ilgilendiğine baz alinarak söylemler ile alakalı açıklamalarda bulundu.

Takımın tertemiz transferi Pierre-Emerick Aubameyang amaciyla düzen eden medya toplantısında konuşan Barcelona başkanı Joan Laporta, Gabonlu golcü için, “Barcelona’ya gelme arzusunu göstermiş tek oyuncuyu takdim ediyoruz. Çok minnettarız. Babasına, kardeşlerine ve temsilcilerine teşekkür etmek istiyorum. fevkalade tek iş çıkardınız. Birinci derslik tek oyuncu takıma dahil ediyoruz, gelmek amaciyla çok çaba sarf etti. Mali vaziyetimiz düzeldiğinde Barcelona’nın, kulübe yardım edenlere minnettar olacağını biliyorsunuz.” ifadelerinde bulundu.

Haaland sözleri

İsmi Barcelona ile anılan golcü futbolcu Haaland ile alakalı suale ise Laporta, kapıları kapatmadı ama gerçekçi olduğunu dile getirerek, “Barça’da şu anda meşgulüz. Karmaşık tek sezon geçirdik ve LaLiga ve Avrupa Ligi amaciyla savaşmaya ayni ritimde devam etmek istiyoruz. bunun için odaklandık. İlginç oyuncuların gelecekte takıma katılmaları amaciyla çalışan yurttaslar var. ama bendeniz duygusal olmama karşın gerçeklerle yaşamaya çalışıyorum.” sözlerini söyledi.

İlgili Haberler
Galatasaray’da Pulgar’ın lisansı çıktı

Kontrol Edin

Euroleague finalinde Frutti Extra..işte detaylar

Sezonun başantrenörü seçilen Bursaspor Başantrenörü Dusan Alimpijevic ve Darko Peri, Euroleague finalini birlikte takip etti.