Ned Haber / Kültür - Sanat / Barbie’nin gözü yükseklerde: Marvel gibi olmak istiyor..işte detaylar

Barbie’nin gözü yükseklerde: Marvel gibi olmak istiyor..işte detaylar

Mattel CEO’su Ynon Kreiz, markayı Marvel ile eşdeğer tek eğlence serisine dönüştürmek istiyor. Kreiz, sektör bugünü yayınlanan tek röportajda Time’a “Marvel’a çok iyi tek misal olarak bakıyoru. Bu, franchise’larımızın gücü, çekiciliği ve yerleşik hayran kitlesi açısından başarabileceğimize inandığımız tek alan” dedi.

American Girl, Barbie, Hot Wheels ve Fisher-Price’ın arkasındaki oyuncak holdingi, şu anda yapım aşamasında 14 film ve 30 tv şovuna sahip. Bunların arasında, Greta Gerwig’in yönettiği ve Margot Robbie ile Ryan Gosling’in başrollerini paylaştığı, heyecanla beklenen canlı aksiyon Barbie filmi de bulunuyor.

PANDEMİ İLE YENİDEN YÜKSELİŞE GEÇTİ

Ebeveynler, karantina esnasında çocuklarının ekran başında geçirdiği süresi kısaltmanın tertemiz yollarını ararken, Mattel kısa süre evvel pandeminin galibi olarak alana çıktı. Barbie çocuklarinin bu dönemde yükselen popülaritesi ile 2020’nin 2. yarısındaki satışlar, şirketin yirmi sene içindeki maksimum satışları oldu.

Kreiz, bu yükselişten esinlenerek Barbie’nin ekranda görünmesine karar verdi. geçtiğimiz hafta Barbie, USA Today’s ad Meter’da birinci var olan Rocket Mortgage reklamıyla Super Bowl’da evvel kez sahneye çıktı. Mattel, tek müddettir Barbie’yi güçlendiren stratejik hamlelerde bulunuyor. Köklü oyuncak firması yakın vakitte kadınların gücünü gösteren dokunuşlarla tek seri de üretmişti.

Lego, ten mont sebebinden davalık oldu İlginizi Çekebilir Lego, ten mont sebebinden davalık oldu

Kontrol Edin

Kadın şarkıcı istemeyenlere inat sahneye çıktı..işte detaylar

Batman Petrolspor’un şampiyonluk kutlamalarında sahneye çıkmaması için baskıya uğrayan Hande Yener geri adım atmadı. 49 yaşındaki popçu, dün 50 bine yakın kişinin karşısında şarkılarını söyledi.