Ned Haber / Kültür - Sanat / Barbie filminden Ryan Gosling’li kare yayınlandı..işte detaylar

Barbie filminden Ryan Gosling’li kare yayınlandı..işte detaylar

41 yaşında olan Kanadalı oyuncu Ryan Gosling, başrolünü Margot Robbie ile paylaştığı “Barbie” filminden yayınlanan tek karede değişik imajı ve saç rengiyle dikkat çekti.

Gosling, filmde Barbie’nin sevgilisi Ken karakterini canlandırıyor.

Ryan Gosling…

Filme değin evvel görsel, pembe tek klasik Chevrolet Corvette’e binerken görülen Margot Robbie’ye aitti.

Daily Mail’in haberine göre, filmin yönetmeni Greta Gerwig, canlı aksiyon tarzındaki filmin senaryosunu uzunca vakittir partneri var olan meşhur yöneten Noah Baumbach ile birlikte yazdı.

Margot Robbie…

Warner Bros. Pictures, evvel görselde yaptığı gibi, resimi yasamsal medya hesaplarında “#BARBIE, 21 Temmuz 2023, Yalnızca sinemalarda…” yazan tek metinle yayınladı.

Amerikalı Mattel şirketinin evvel olarak 1959’da piyasaya sürdüğü Barbie bebekleri, 1990’lı yıllarda dünya çapında tek popülerlik kazandı.

Üç boyutlu tek bebek olarak çok sevilmesi dışında, popüler kültürde de kendine geniş yer bulan Barbie, çarşaf, terlik, parfüm benzeri değişik alanlarda da etkinlik gösterdi.

Ünlü oyuncu 18. yaşına girerken Barbie benzeri oldu İlginizi Çekebilir Ünlü oyuncu 18. yaşına girerken Barbie benzeri oldu Netflix'in tertemiz filmi Ryan Gosling ve Chris Evans hayranlarını karşı karşıya getirdi İlginizi Çekebilir Netflix’in tertemiz filmi Ryan Gosling ve Chris Evans hayranlarını karşı karşıya getirdi

Kontrol Edin

Cannes Film Festivali’nde ödüller sahiplerini buldu..işte detaylar

75. Cannes Film Festivali dün sona ererken, bu yılın ödül kazananları da belli oldu. Bu yıl "Altın Palmiye"ye layık görülen isim Hüzün Üçgeni (Triangle of Sadness) festivalde sekiz dakika boyunca ayakta alkışlandı.