Bakımlı Olmak İçin Tarabya Bayan Kuaförü

  • Ekim 24, 2018
  • 0

İlk olarak 1996 yılında hizmet vermeye başlamış olan Odessa Kuaför, her geçen gün daha fazla müşteri kapasitesini artırmayı başararak, günümüze kadar kaliteli çözümler üretmeyi başarmıştır. Hafta içi uzman kadrosu ile birlikte saç bakımı ve kesim işlemlerini yerine getirmekte olan tarabya bayan kuaförü aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri de dâhil olmak üzere haftada 7 gün hizmetlerine yer vermektedir. Düğün, nişan ya da evlilik yıldönümü gibi oldukça özel zamanlarda saçlarınızı usta ellere bırakmanız ve istediğiniz şekillerdeki görünüme kavuşmanız oldukça önemlidir. Sunulan online randevu formu sayesinde, istemiş olduğunuz gün ve saat aralıklarında randevu alabilir ve hiç sıra beklemeden, işini hallederek görüşmelerinize tam zamanında gidebilirsiniz.

 

Doğru Makyaj İçin Hizmet Veren Bayan Kuaförü

 

Kuaför denince akla ilk olarak saç kesimi, saç boyama işlemi ya da ağda yapılan yerler gelmektedir. Ancak sunulan tarabya bayan kuaförü hizmetlerinde, bahsedilen hizmetlerin dışında kadınların en özen gösterdikleri makyaj işlemlerine de yer verilmektedir. Kişinin yüz yapısı ve cilt yapısına göre uzman bakımcılar tarafınca yapılan makyajlar, güzelliğin daha ön planda sergilenmesi açısından oldukça önemlidir. Evlerde kendi başınıza yapacağınız makyajlardan, daha etkili olmasına özen gösteren Odessa Kuaför, bu idealleri için bünyesinde en deneyimli ve en kaliteli personelleri barındırmaktadır. Diğer kuaförlerde sıkça görülen sıra bekletme ya da ilgisiz personellerin aksine, randevu sistemindeki düzen ve güler yüzlü kadro ile birlikte müşteri memnuniyeti ön planda tutularak, çalışmalar yürütülmektedir.

 

Bay Ve Bayanlar İçin Hizmet Sunan Odessa Kuaför

 

Müşterinin tam olarak ne istediğini anlayan ve onların daha güzel ya da yakışıklı görünebilmesi adına yönlendirmeler yapan usta kadro tarafınca verilen tarabya bayan kuaförü hizmetlerinde, bayanlar için olduğu kadar, erkekler içinde saç tıraşı, sakal tıraşı, el bakımı ya da ayak bakımı gibi hizmetlere yer verilmektedir. Bayanlar için hizmet veren kuaförler ayrı, erkekler için hizmet sunan kuaförler ayrı olarak görev sunmakta ve buna göre uzmanlık alanlarında olumsuz durumların engellenmesi görülmektedir. En uygun fiyatlar üzerinden kuaförlük hizmeti alabilmek adına odessakuafor.org adresini ziyaret edebilir ve online olarak randevu saatinizi ayarlayabilirsiniz.

 

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir