Ned Haber / Kültür - Sanat / Astroworld belgesel yapımcısından Travis Scott’a ağır suçlama: “Hapiste olmalı”..işte detaylar

Astroworld belgesel yapımcısından Travis Scott’a ağır suçlama: “Hapiste olmalı”..işte detaylar

Concert Crush adli belgeselin yapımcısı Charlie Minn, “Travis Scott benim amaciyla tek serseri. benim düsünceme göre o tek suçlu. On kişi öldü. Bunu nasıl aşacağız?” diyor.

Geçtiğimiz yıl, ABD’de Astroworld Festivali’nde yaşanan ve 10 kişinin öldüğü faciadan ardindan tartışmalar bitmiyor. Yaşananlardan ardindan festival organizatörü Live Nation ve Travis Scott açılan davalarla sık sık gündeme gelirken Scott’un davranışları da tartışmaların odağında yer aldı.

Bir argüman da festival ile alakalı tek belgesel hazırlayan Charlie Minn’den geliyor. Minn, “Eleştiriyi ve mapus cezasını dogruluk etmesinin nedeni, tek mesele olduğunu bilmesiydi. İnsanların can verdiğini bildiğini söylemiyorum ama tek mesele olduğunu biliyordu. Ambulans dondurma kamyonu değildir” dedi.

Minn, belgeselinde kurbanlara ses vermeye çalıştığını söylüyor ve “Bir konserde tekrar başka birinin incindiğini görmek istemiyorum” diyor.

Minn, sorumlu tutulması koşul olan tek kişinin Scott olmadığını da belirtiyor: “Sadece Travis Scott’ı suçlamıyorum. Ortalıkta çok fazla hatali var… derhal hemen altı ay oldu ve kimse sorumlu tutulmadı.”

Travis Scott, Astroworld trajedisi üstüne şimdi de oyuncak dağıtıyor İlginizi Çekebilir Travis Scott, Astroworld trajedisi üstüne şimdi de oyuncak dağıtıyor Astroworld faciasıyla alakalı 750 milyon dolarlık dava İlginizi Çekebilir Astroworld faciasıyla alakalı 750 milyon dolarlık dava

Kontrol Edin

Kadın şarkıcı istemeyenlere inat sahneye çıktı..işte detaylar

Batman Petrolspor’un şampiyonluk kutlamalarında sahneye çıkmaması için baskıya uğrayan Hande Yener geri adım atmadı. 49 yaşındaki popçu, dün 50 bine yakın kişinin karşısında şarkılarını söyledi.