Ned Haber / Magazin / Arda Kural: Sarp Levendoğlu bana baskı kurmaya çalıştı..işte detaylar

Arda Kural: Sarp Levendoğlu bana baskı kurmaya çalıştı..işte detaylar

Kariyerine evvel olarak Kral TV’de VJ olarak başlayan, derhal peşinden 2000’li senelerin başında ekranları kasıp kavuran gençlik dizilerinden var olan ‘Eyvah Kızım Büyüdü’de oyun alan, 2005-2008 yılları arasında ise ‘Emret Komutanım’ ile üne kavuşan oyuncu Arda Kural, yaşadığı güç günleri atlattı.

Bir asama psikoz teşhisi konulan ve uzunca yıllar hastalıkla ugras eden Kural, 20 vakit Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde rehabilitasyon gördü.

‘Yerli Leonardo DiCaprio’ olarak anılan Arda Kural, ‘2. Sayfa’ programına konuk oldu ve çarpıcı izahlar yaptı.

“EMRET KOMUTANIM’ SETİNDE oyun ARKADAŞLARIM BENİ DIŞLADI”

Kural, canlı yayında şunları söyledi: “Çok iyiyim. İçimdeki ve kafamdaki bütün düşünceleri çözdüm. Benim vaziyetim düşünseldi. yasamda tek şekilde düşmanlar oluyor, bendeniz de bunun benzeri şeyleri sevmem. Piyasaya küstüm bu da 10 sene sürdü. hatri sayilir büyüklükte sıkıntılar yaşadım ama hayranlarım benden vazgeçmedi. Her şeye tek anda yoğunlaşmaya çalışınca kafam çok karıştı. ‘Emret Komutanım’ setinde oyun arkadaşlarım beni bilerek dışladı. tek çekememezlik oldu herhalde. Beni ezip dışlamaya çalıştılar.”

“Piyasadan alacağımızı alamıyorduk. sıra tutunca tek toplantı yapıldı ve ‘Biz ne istersek onu yapacağız. Biz istersek paranızı vermeyebiliriz’ demeye başladılar. bendeniz de bunun için karşı çıktım. bendeniz haksızlığa gelemem. İlk kırılma noktam Sanırım namaz kılmaya başladığım süre… 7 sene namaz kıldım. O baskıyla evvel kırılma oldu. Bana ‘sen dinci mi oldun’ demeye başladılar. Sette 10 dakika namaz kılmak amaciyla süre istediğimde bana aşağılar benzeri bakıyorlardı. Her şeyin üstesinden gelebilecek tek güçteyim.”

“SARP LEVENDOĞLU ÜZERİMDE baski KURMAYA ÇALIŞTI”

“Sarp Levendoğlu ile sette tek türlü yıldızımız barışmadı. Sarp bana göre belli tek süre ters tek tip. Çok huzurlu davranan biri. kişisel hudutları ihlal etmemek gerekiyor. Bana karşı sınırlarımı ihlal edecek şekilde konuşmaya başladı. Beni ezmeye çalışıyormuş gibiydi. Üzerimde baskı kurmaya çalıştı. bendeniz de keskin çizgiler koyunca o da yapımcının yeğeniydi. Beni bilerek yalnız bıraktılar. Psikolojik olarak kırılma noktam orasıydı. Yalnız bırakılınca insan üzülüyor. Sette oyun çalmaya başladılar. Öfke bozukluğu yaşayınca psikoz tanısı ile 20 vakit hastanede rehabilitasyon gördüm. Özgüvenim zedelendi. güç günlerin derhal peşinden senaryo yazmaya başladı. TikTok’ta 1,5 milyon izlendi. Keyfim yerinde. Savaşı kazandım.”

Özel hayatında kimsenin olmadığını söyleyen Kural, “Hayatımdaki kişi benci değil senci olacak. bendeniz de öyle olacağım. Kendini beğenmiş olmayacak” dedi.

Arda Kural, oyunculuğu bıraktığını açıkladı İlginizi Çekebilir Arda Kural, oyunculuğu bıraktığını açıkladı

Kontrol Edin

Massaka duyurdu: Killa Hakan ölüm kalım savaşı veriyor..işte detaylar

Rap müzik şarkıcısı Massaka, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Killa Hakan'ın yoğun bakımda olduğunu ve ölüm kalım savaşı verdiğini duyurdu.