Ned Haber / Spor / Aleksandar Djordjevic: Çok fiziksel bir maç bekliyorum..işte detaylar

Aleksandar Djordjevic: Çok fiziksel bir maç bekliyorum..işte detaylar

Turkish Airlines EuroLeague’in 26. hafta (erteleme) maçında Bayern Münih’i konuk edecek var olan Fenerbahçe Beko’da başantrenör Aleksandar Djordjevic, karşılaşmayı değerlendirdi.

Fenerbahçe’nin resmi internet sitesinde bulunan açıklamaklara göre fiziki tek mücadele beklediğini belirten Aleksandar Djordjevic, hemide içeride ayni vakitte da dışarıda doğru çözümleri bulabilmeleri gerektiğini söyledi.

Aleksandar Djordjevic’in izahları şu şekilde:

“Bayern Münih ile bu maçı, Real Madrid’e karşı kazandığımız mücadeleden üç vakit ardindan oynamamız gerekiyordu. O karşılaşmadan ardindan çok iyi durumdaydık ve EuroLeague sezonumuz amaciyla nihayet derece konsantre ve istim üzerindeydik. ama o günden sonra, özellikle Rus temsilcilerinin vaziyetiyle birlikte bizim amaciyla ayrım ve Yorucu tek tablo alana çıktı. Şu anda bizim amaciyla yönetmemiz koşul olan en güç mevzu “motivasyon” olacak. en iyi oyunumuzu sergileyebilmek amaciyla öncelikli işimiz motivasyonu sağlamak. netlikle galip gelmek ve bunu yaparken de sakatlık dönüşü form tutma sürecinde var olan oyuncularımızı mücadele ritmine sokmak istiyoruz. Takım olarak kimliğimizi tekrar kazanmak ve birlikte devinim ederek içinde bulunduğumuz bütün zorlukların üstesinden gelebilmek amaciyla bunun için çok ihtiyacımız var. Birliktelik, bizi takım olarak diğerlerinden ayıran en mühim özelliğimiz. Çok fiziki tek mücadele bekliyorum. Rakibimiz savunmada erkek değişimine sıklıkla başvuruyor ve bu noktada hücumda iyi iş çıkarabilmek için. hemide içeride ayni vakitte da dışarıda doğru çözümleri bulabilmeliyiz.”

İlgili Haberler
Yılın futbolcusu Hakan Çalhanoğlu’na hususi tablo

  • Fenerbahçe Beko

Kontrol Edin

Euroleague finalinde Frutti Extra..işte detaylar

Sezonun başantrenörü seçilen Bursaspor Başantrenörü Dusan Alimpijevic ve Darko Peri, Euroleague finalini birlikte takip etti.