Ned Haber / Yaşam / Alec Baldwin’e bir suçlama daha: “Onun ölümüyle ilgili hiçbir sorumluluk almadı”..işte detaylar

Alec Baldwin’e bir suçlama daha: “Onun ölümüyle ilgili hiçbir sorumluluk almadı”..işte detaylar

Ekim 2021’de Hollywood ağlatısal tek talihsiz kaza ile sarsıldı. Alec Baldwin’in hemide yapımcılığını üstlendiği ayni vakitte da başrolde bulunduğu Rust filmi setinde Baldwin, kendisine boş olduğu söylenen silahla kamera karşısına geçmiş ve rolü gereği tetiği çekmişti. Silahın ateş almasıyla görsel yönetmeni Halyna Hutchins hayatını kaybederken senaristlerden Joel Souza da ağır yaralanmıştı.

Baldwin, olayın evvel şokunu atlattıktan ardindan kendisine verilen silahın boş olduğunun iletildiğini, derhal peşinden da tetiğin hiç çekilmediğini belirtti.

ÖLDÜRÜLEN YÖNETMENİN EŞİ İLK kez KONUŞTU: “ÇOK KIZGINIM”

Bu süreçte set çalışanları tarafından Baldwin ve yapımcılara suçlamalar yapılırken, Matt Hutchins, olaydan derhal ardindan bunun tek talihsiz kaza olduğunu ve Baldwin ile tek mesele olmadığını belirtmişti. ama Baldwin’in sonradan yaptığı izahlar Hutchins’i sinirlendirdi.

Rust film seti…

Eşi Halyna Hutchins’in sette kazayla ölmesinden bu yana evvel kez konuşan Matt Hutchins, Vaziyetin nasıl ele alındığına ve Sahiden düzgün tek şekilde ele alınmadığına çok kızgın olduğunu söylüyor. 24 Şubat Perşembe bugünü yayınlanan programda Matt Hutchins, Alec Baldwin’in olaya katılımı ile alakalı konuştu ve aktörün Aralık 2021’de ABC News ile yaptığı röportajı ve ısrarını hatırlattı:

BİRDEN çok sorumlu VAR

“Çok kızgın hissettim. Onu nasıl öldürdüğünü anlattıktan ardindan rastgele tek mesuliyet onay etmemek… Silahı tutan ve ateş eden kişinin sorumlu olmama fikri bana Absürt geldi. O setteki tek mesele silah güvenliği değildi. Uygulanmayan tek sıra endüstri standardı vardı ve çok sayida sorumlu taraf var.”

Alec Baldwin aylar ardindan telefonunu vermeyi onay etti İlginizi Çekebilir Alec Baldwin aylar ardindan telefonunu vermeyi onay etti Öldürülen görsel yönetmeni Halyna Hutchins'in babası evvel kez konuştu İlginizi Çekebilir Öldürülen görsel yönetmeni Halyna Hutchins’in babası evvel kez konuştu

Kontrol Edin

Güzellik Kraliçesi’nin ölümü uzun süre konuşulmuştu: Son sözleri ortaya çıktı..işte detaylar

2019 yılında ABD’nin en güzel kadını seçilen, Cheslie Kryst, Ocak ayında intihar edip hayatını kaybetmişti. Genç kadının ölümü ABD'de uzun süre gündemden düşmezken, annesi ilk kez Kryst'in intihar etmeden önceki son sözlerini açıkladı.