Ned Haber / Advertorial / 1080p Film

1080p Film

1080p Film, Örümcek, yani Harry Plopper için bir düşünce ayırın. Fragmanda sonunda bir komedi yan çizgisi olarak görünen şey, filmin sonuna doğru kaybolmadan önce tüm film boyunca kilit bir role sahiptir (tipik Simpsons yazma tarzında, anahtar bir karakter için kullanımları bittiğinde, basitçe unuturlar). onlar hakkında). Örümcek Domuz şarkısında fragmanlarda gördüğümüzden daha fazlası var ve beni o kadar çok güldürdü ki neredeyse oturduğum yerden düşüyordum.

Sonuç olarak , Simpsons Filmi mükemmel değil, ancak Homer and Co için neredeyse kesinlikle birkaç büyük ekran gösterimi olacak olanlardan ilki için, şaşırtıcı derecede iyi bir çaba.

Bir film, özellikle bir animasyon, bu kadar uzun süre ön yapım aşamasındaysa, komite tasarımı nedeniyle bitmiş parçanın komik olmama riskiyle karşı karşıya kalırsınız. 1080p Film bu durumda, tüm bu hazırlık çalışmaları, filmin sadece on yıllık ama yine de komik şakaların ve görsel şakaların duvardan duvara bir tekrarı olmaktan ziyade TV şovunu ileriye götürmesini sağladı.

https://1080pfilmizle.org

Kontrol Edin

En Güzel Animasyon Filmleri

Bu sitede bile, şimdiye kadar Con Air’in modern bir aksiyon filmi başyapıtı olduğunu takdir etmeyen …