Kurusıkı Silah Nasıl Satın Alınır?

  • Ağustos 8, 2019
  • 0

Kurusıkı günümüzde savunma amacıyla en fazla kullanılan silah modellerinden biridir. Kurusıkı silahlar, gerçek silahlardaki gibi barut ve normal silah mermisi içermez. Bundan dolayı öldürücü kategorideki silahlardan değildir. Bu sayede gerçek silahtan çok daha kolay satın alınmaktadır. Kurusıkı silah tabanca almak için 18 yaşını doldurmuş olmak ve sabuka kaydının temiz olması gerekmektedir. Ancak yasalar çerçevesinde kullanılması oldukça önemlidir. Aksi halde cezai yaptırımlar uygulanacaktır. Kurusıkı silah satın alırken, mutlaka bu alanda yasal olarak izni olan ve bu konuda deneyimli, güvenilir silahlar satın almanız gerekmektedir.

Kuru sıkı silahları satın aldıktan sonra mutlaka kayıt ettirmeniz de gerekmektedir. Özellikle silahları satın aldıktan sonra bilinçli olarak kullanmanız ve yasal çerçevede silah kullanma alışkanlıklarınızı oluşturmanız gerekmektedir. Bu detayların dışında ise ses tabancası olarak da ifade edilen kuru sıkı silahlar, gerçek silahlar ile karşılaştırıldığında öldürücü özelliği olmadığı için daha kolay şekilde satın alınmaktadır. Etki mesafesi özelliği ile oldukça kolay ve pratik şekilde kullanılan kurusıkı tabanca eşitleri için; maksimum menzilden ateş edilmesi haricinde yaralanma riski düşük olsa da silahı bilinçli kullanmak oldukça önemlidir. Bundan dolayı da, farklı tedbirler almaya gerek kalmadan bilinçli şekilde kullanabilirsiniz. Kurusıkı tabanca modelleri sadece yasalar çerçevesinde yetkilendirilmiş firmalardan temin satı alınmalıdır. Silahları satın alacağınız yerlerin güvenilir ve sertifikalı olmasına dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Bu detayların yanı sıra kuru sıkı silah modelleri satın alınırken dikkat edilmesi gereken bir diğer etken ise mutlaka sıfır yani kullanılmamış ve yeni silah satın almaları olarak karşımıza çıkar. Satın alacağınız silaha karar verdikten sonra ise adli sicil kaydı ve kimlik fotokopisi ile sabıka kaydının temiz olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Kurusıkı Tabanca

Kurusıkı tabanca gerçek silahlar ile kıyaslandığında çok daha uygun kurusıkı fiyatları olmaktadır. Kuru sıkı tabanca silah alırken ilk kural se 18 yaşını doldurmuş olmak ve sabıka kaydının temiz olmasıdır. Bunun yanı sıra kuru sıkı silahlar için bilinçli davranmak da gerekmektedir. Aksi halde kişilerin elinden silah hakkı alınabilir. Kamp Seti olarak sitemiz üzerinden yapılacak olan kurusıkı tabanca alışverişlerinde 25 Adet kuru sıkı mermi hediye edilmektedir. Bu avantajın dışında satın alacağınız kuru sıkı silahın yanında taşıma çantası, silah bakım yağı, silah kılıfı da hediye edilmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı kendine esas hedef olarak belirleyen Kampseti, güvenilir alışverişin de adresidir.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.